Mistrz Polski Red Bull

   ¼ finalista Mistrzostw Świata w Brazylii

 

Dawid Krzyżowski

Freestyle football trenuje od 2005r 
data urodzenia: 17.03.1990
​​narodowość: Polska

Dawid trenuje freestyle football czyli wykonywanie trików piłką nożną.

 

Wyjątkowe umiejętności akrobatyczne w połączeniu z niewiarygodną kontrolą nad piłką, rytmiczną muzyką oraz wykorzystaniem rekwizytów sprawiają, że widzowie długo będą pamiętać jego show.

Umiejętności Dawida potwierdzają nie tylko liczne pokazy i widowiska w których brał udział, ale przede wszystkim osiągnięcia sportowe. Do największych z nich należy zwycięstwo w polskich eliminacjach Red Bull oraz dotarcie do ¼ finału Mistrzostw Świata w Brazylii.

Dowiedz się więcej o sukcesie Dawida na Mistrzostwach w Brazylii!  

Turniej Red Bull to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie organizowane w tym sporcie. 

Zawody są rozgrywane w formie pojedynków, przegrany odpada a zwycięzca przechodzi dalej. Dawid by dostać się do ¼ finału brazylijskich Mistrzostw Świata musiał najpierw pokonać w podobnych pojedynkach innych graczy i wygrać eliminacje w Polsce. Następnie przebrnąć fazę grupową w Brazylii, gdzie znalazło się 51 graczy z różnych krajów Świata. Do ścisłego finału zakwalifikowano 16 zawodników. Dawidowi udało się wygrać pierwszą walkę w ścisłym finale. Po wyrównanej walce w następnej rundzie musiał uznać wyższość pochodzącego z Anglii przyszłego zwycięzcy Mistrzostw Świata Andrew Henderson’a zajmując ostateczne miejsce w najlepszej 8 – ce. 

We freestyle football odbywają się również turnieje i mistrzostwa w innych kategoriach. Jednak opisana wyżej „battle” czyli pojedynki jeden na jeden, jest najważniejszą z nich.

 

Zobacz fragmenty pojedynków z brazylijskich finałów.

 

 

USŁUGI

​POK​AZY

WARSZTATY

LOKOWANIE PRODUKTU

Proponuję występy na różne okazje, dostosowując swój program do charakteru planowanego wydarzenia

 

Dowiedz się więcej

 

 

Rekomendacje

 

Jan Szczęsny, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Katarzyna Cichopek oraz Jerzy Engel